Jednorazowe nakładki sedesowe

Jednorazowe nakładki sedesowe

Idealne rozwiązanie dla ludzi aktywnych
Wyobraź sobie, każdego dnia miliony ludzi podróżuje i wszyscy korzystają z publicznych toalet. Badania pokazują, że 84% wszystkich publicznych toalet są zanieczyszczone, a większość osób intuicyjnie o tym wie.

To dlatego tak wielu stara się chronić przed bezpośrednim kontaktem z deską sedesową. Ludzie chronią się w różny sposób, jednak przeprowadzone badania pokazują, że większość ludzi albo "wisi" nad sedesem albo pokrywa go z papierem toaletowym.

Są znacznie bardziej wygodne i higieniczne rozwiązania.

Zawsze należy mieć pod ręką nakładkę na sedes TOLY®!

Nieco więcej zalet nakładek sedesowych TOLY®:
  • W pełni pokrywają obszar muszli sedesowej - dzięki, czemu są bardziej higieniczne niż podkładanie papieru toaletowego
  • Nakładkę sedesową łatwo spłukać dzięki specjalnemu języczkowi, który wisi w muszli klozetowej - bez dotykania sedesu - żadna część nakładki nie dotyka ziemi
  • Języczek pełni również dodatkową ochronę dla mężczyzn siadających na muszli sedesowej, gdyż często zdarza im się przypadkowo dotknąć muszli
  • Masz je zawsze pod ręką - pusty podajnik z nakładkami lub jego brak nie stanowi już problemu
  • Rozpuszcza się 4 razy szybciej niż zwykły papier toaletowy - mniejsze szanse na zatykanie
  • Wykonane są z papieru z recyklingu - dzięki, czemu są przyjazne dla środowiska
  • Produkcja odbywa się na najwyższym poziomie higieniczno-estetycznym spełniając wszystkie niezbędne normy europejskie

Fenomen Nakładek Sedesowych "TOLY®" i sukces w Holandii

Nakładki "TOLY®" wchodziły na rynek Holenderski kilka lat temu i okazało się, że był to bardzo oczekiwany produkt, którego poszukiwał człowiek XXI w. Obecnie nakładki sedesowe "TOLY®" są dostępne w ponad 10.000 punktach sprzedaży detalicznej w Holandii.

Marka TOLY® jest międzynarodowym liderem rynku w dziedzinie jednorazowych nakładek sedesowych. Pod marką TOLY® produkowane są nakładki w opakowaniach (refilach do dyspenserów) zawierających:

Ci, którzy są zmuszeni do siadania na desce sedesowej, osoby starsze, niepełnosprawni, kobiety w ciąży, już doceniają zalety nakładek sedesowych TOLY®.